301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-08-01
Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için alan değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Size sunulan koşulları değerlendirirken, mevcut düzeninizi bozmaya değer olup olmadığı konusuna özen göstermelisiniz. Standartlarınızı koruyan ve iyileştiren insanlarla hareket etmeye gayret edin.
Aslan 2021-08-01
Sağlam temellere dayanan yeni bir ilişkiye başlıyorsunuz. Hayatınıza dahil edeceğiniz kişiyle birlikte bir gelecek inşa edebilirsiniz. Korkularınızın üstüne gitmek, size kazanç getirmeye devam ediyor.
Balık 2021-08-01
Aileniz ile kardeşleriniz arasında köprü olmanız gerekebilir. Sorumluluk alıyorsunuz. Bu sorumlulukları en güzel şekilde gerçekleştireceksiniz. İş hayatınızda büyük başarılara ilerliyorsunuz.
Başak 2021-08-01
Aydınlanma yaşıyorsunuz. Uzun zamandır farkında olmadığınız bir konuda neden sonuç ilişkisi kurmak, önünüzü açıyor. Fikirleriniz, hayatınızı hatta dış görünüşünüzü yeniden yapılandırmanıza yardımcı olacaktır.
Boğa 2021-08-01
Geçmiş bir konunuz toplum önünde yeniden açılabilir. Kendinizi savunmanız gerekebilir. Kendinizi savunmak zorunda değilsiniz. Bazı şeylerin değiştiğini sizlerde artık fark ediyor ve buna karşı koymuyorsunuz.
İkizler 2021-08-01
Yalnız kalmak isteyeceksiniz. Bireysel bağımsızlığınıza önem vereceğiniz bir gün. Geçmişteki bazı olaylar düşüncelerinizi alt üst ediyor olabilir. Yaşantınızı geriye dönük yaşamak sizi bir kısır bir döngüye sokuyor. Yarınlara umutla bakmak için bu döngüyü kırmaya ihtiyacınız var.
Koç 2021-08-01
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Köşeye sıkışmış hissinizi üzerinizden atmaya çalışacaksınız. Her şey en güzel şekilde yerine oturacak. Kendinize zaman verin. Acele etmeyin. İşler yoluna giriyor.
Kova 2021-08-01
Ailenizle gerginlikle yaşıyorsanız öfkeli davranışlarınız kırıcı olabilir. Sizleri anlamadıkları için yalnızlığı tercih etmelisiniz. Bugün çok fazla anlaşılmayı beklemeyin. Kimseyi de anlamak zorunda değilsiniz onun yerine kahve için.
Oğlak 2021-08-01
Günlük işlerinizde aksilikler yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek ve onların gönüllerini almak için güzel bir gündesiniz. Aile sorumlulukları ağır gelmesin. Aksine hayat akıp geçiyor.
Terazi 2021-08-01
Dertleşemeye ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsunuz. Yalnızlığınız ruhunuzu paylaşmaya en büyük engel gibi geliyor. Aslında en çok kendinize ihtiyacınız var. Lütfen kendinizle zaman geçirin. Kimsenin düşüncesi sizin gerçekliğiniz değil.
Yay 2021-08-01
İlişkinize geçmiş ortak tanıdıklarınız dahil olabilir. Araya giren üçüncü kişilerin niyetleri iyi olmayabilir. Lütfen iletişim kurarken doğrudan bir iletişim seçip üçüncü kişileri bu duruma dahil etmeyin.
Yengeç 2021-08-01
Hafızanız geçmişi hatırlamak isteyebilir. Yalnız kalmayı tercih ettikçe fiziksel enerjinizi kaybediyorsunuz. Kendinize düğüm atmaktan vazgeçin ve bulunduğunuz anı güzelleştirin. Bir gün, bugünü mutlu anmak istiyorsanız bunu yapmalısınız.

 

 

Kaynak: 2021-08-01

 

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
İstanbul

Güncelleme: 01.08.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı